HAKKIMIZDA /

OrjinSoft Yazılım

OrjinSoft Hakkında

OrjinSoft Yazılım faaliyetlerine 2007 yılında başlayan, global yetenekte bir teknoloji firması olma vizyonu ile yola çıkmış, süreç odaklı yönetim ilkelerini benimsemiş, sektörün gerçekleri ile barışık genç ve yenilikçi bir kadroya sahip, turizm sektöründen otomotiv sektörüne, kuyum sektöründen satış&pazarlama sektörüne yönelik çok çeşitli yazılımlar geliştirmiş bir teknoloji firmasıdır.

Teknolojinin sağladığı faydaları yakından takip ederek, yerel ve global yazılım pazarına yeni ürünler katmak ve müşterilerimize işlerini en etkin şekilde yönetebilecekleri çözümler sağlayarak birlikte büyümek ana stratejimizi oluşturuyor.

MİSYONUMUZ

Global değişimleri ve teknolojik gelişmeleri sürekli takip eden aktif yapısı ile OrjinSoft Yazılım, kendi sektöründe verimlilik, kalite, müşterileri ve çalışanlarının huzur ve refahını gözeten, Türkiye'nin en güvenilir şirketleri arasında yer alma hedefi ve güvenilirlik bilinci ile kararlılıkla çalışmaktadır. Ürettiği yazılımlar ve sunduğu hizmetler ile ülke ekonomisinin lider firmalarından biri olmayı, büyüme ve gelişme potansiyelleri ile daha fazla katma değer yaratmayı vizyon edinmiştir.

VİZYONUMUZ

Şirket ve kalite hedeflerimiz doğrultusunda tüm müşterilerimizi iş ortağımız olarak görerek beklentilerin ötesinde değer yaratacak ürün ve hizmet sunmak, sektörde örnek ve öncü bir kuruluş olmaktır.

DEĞERLERİMİZ

 

HIZLIYIZ

 

SORUMLUYUZ

 

ESNEĞİZ

 

YARATICI VE YENİLİKÇİYİZ