HİZMETLERİMİZ /

OrjinSoft olarak çalışma alanlarımız

GLOBAL OLARAK HİZMET VERİYORUZ

Teknolojinin her geçen gün farklılaştığı, ileriye doğru yol aldığı günümüzde donanımdan yazılıma, hizmetten teknik desteğe kadar değer sunduğumuz her hizmetimizde yenilikçi ve yaratıcı ekibimizle değerinize değer katmak için çalışıyoruz.

Teknolojiyi yakından takip ediyor ve yazılımlarımızı son teknolojiyle geliştiriyoruz.

YAZILIM ÇÖZÜMLERİ

OrjinSoft Yazılım, ileri teknolojiyi yalnızca sizin gereksinimlerinize odaklı olarak şekillendirir ve daha sistematik, güvenli, kullanışlı, sürdürülebilir ve takip edilebilir uygulama çözümleri üretir.

MOBİL ÇÖZÜMLER

Şirketlerin içinde bulundukları sektörde yükselebilmeleri ve yeni müşterilere ulaşmak için; IOS ve Android işletim sistemine sahip cihazlar için mobil uygulama hizmeti vermekteyiz.

DANIŞMANLIK

Büyük ve orta ölçekli işletmelerin, güncel teknolojilerini kullanarak iş verimliliğin arttırılması, proje çalışmaları ve yönetimi ile ilgili danışmanlık hizmeti vermektedir.

İŞ GELİŞTİRME & ÖZEL YAZILIM

Ürünlerimizin dışında tecrübeli ekibimiz ile müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu bilgi teknolojileri alanlarında iş geliştirme ve özel yazılım çözümlerini hizmetinize sunmaktadır.

EĞİTİM ÇÖZÜMLERİ

Online olarak uzaktan bağlantı ile yapılan eğitimlerimiz ve her zaman ulaşılabilir olan eğitim videolarımız ile ürünlerimizin sorunsuz kullanımını hedeflemekteyiz.

TEKNİK DESTEK

Satış sonrası hizmetin ürünlerimizin bir bütünü olduğunu biliyoruz. Kalite standartları yüksek olan teknik destek ekibimiz her sorununuz için her zaman ulaşılabilir konumdadır.